HaberlerGündemAğrı'da akıntıya kapılarak hayatını kaybeden çocuk toprağa verildi

Ağrı'da akıntıya kapılarak hayatını kaybeden çocuk toprağa verildi

Dün akşam saatlerinde evinin önünde oyun oynarken bir anda ortadan kaybolan ve daha sonra yapılan aramalar sonucunda Murat Nehri’nde cansız bedenine ulaşılan 8 yaşındaki Zeynel Abidin Çelik, toprağa verildi.

Ağrı'da akıntıya kapılarak hayatını kaybeden çocuk toprağa verildi

Ağrı merkez Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde ikamet eden Cumali ve Hatice Çelik çiftinin en küçük çocukları 8 yaşındaki Zeynel Abidin dün kaybolmuştu.

Yapılan aramalar sonucunda gece saat 23.00 sularında evinden yaklaşık 4 kilometre uzaklıkta amca Resul Çelik tarafından 100. Yıl Mahallesi Köprüsü yakınlarında Murat Nehrinde bulunduktan sonra önce Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılmıştı.

Otopsi yapılmak üzere Erzurum Adli Tıp Kurumuna gönderilen cenaze, bu gün ikindi vaktinde Ağrı merkeze bağlı Kumlugeçit Köy camiine getirildi. Burada kılınan cenaze namazının ardından Zeynel Abidin, yakınlarının gözyaşları arasında köy mezarlığında toprağa verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER