HaberlerGündemAdana'da silahlı saldırı şüphelisi 2 kişi yakalandı

Adana'da silahlı saldırı şüphelisi 2 kişi yakalandı

Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde, uzun namlulu silah ve tabancayla bir eve saldırı gerçekleştiren 2 kişi, düzenlenen polis operasyonuyla gözaltına alındı.

Adana'da silahlı saldırı şüphelisi 2 kişi yakalandı

Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan bir eve uzun namlulu silah ve tabancayla 15-20 el ateş ettikten sonra olay yerinden kaçan 2 şüpheli düzenlenen polis operasyonuyla yakalanarak gözaltına alındı.

Çevredekilerin haber vermesi üzerine bölgeye gelen polis ekiplerinin, şüphelilerin muhtemel kaçış güzergahlarında yaptıkları arama çalışmaları sonucu 2 şüpheli Narlıca Mahallesi'nde yakalandı. 

Gözaltına alınan şüphelilerin yapılan aramalarında, olayda kullanıldığı belirlenen uzun namlulu silah, tabanca ve 40 adet merminin ele geçirildiği bildirildi.

Gözaltına alınan şüpheliler sorgulanmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER