HaberlerGündemAdalet Bakanı Gül’ün annesi vefat etti

Adalet Bakanı Gül’ün annesi vefat etti

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün annesi Saliha Gül, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Adalet Bakanı Gül’ün annesi vefat etti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, “Kıymetli kardeşim, bakan arkadaşım Abdülhamit Gül Beyefendi'nin muhterem anneleri Saliha hanımefendi tedavi gördüğü hastanede rahmet-i rahmana kavuştu. Mekanı cennet, makamı ali olsun.” dedi.

Gaziantep Valisi Davut Gül de, “İnna lilahi ve inna ileyhi raciun... Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, Rabbim sayın Bakanımız ve ailesine sabrı cemil ihsan eylesin.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER