HaberlerGündemAÇGC'den Vali Varol'a ziyaret

AÇGC'den Vali Varol'a ziyaret

Ağrı Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Genç ve Yönetim Kurulu üyeleri Ağrı Valisi Osman Varol'u makamında ziyaret ettiler.

AÇGC'den Vali Varol'a ziyaret

Hafta sonu yapılan Ağrı Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurulu'nda yeni seçilen yönetim kurulu ilk ziyaretini Vali Osman Varol'a gerçekleştirdi. 

Ağrı'da yerel ve ulusal basın mensuplarının yer aldığı cemiyetin kurulmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Varol, "Hepimiz el ele vererek çalışacağız. Cemiyet olarak güzel çalışmalar yapacağınızı umuyorum. Bizlerde üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Yeter ki basınımız güçlü ve tarafsız olsun" ifadelerini kullandı.

AÇGC'nin yapısı ve vizyonu hakkında bilgiler veren Ağrı Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Genç, yapacakları projeleri Vali Varol ile paylaştı.

Ziyaret anısına Başkan Genç yazdığı 'Kadrajın Öte Yüzü' adlı kitabını Vali Varol'a hediye etti.

Ziyaret hatıra fotoğrafı ile son buldu. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER