HaberlerGündem6 ilde karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olacak

6 ilde karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olacak

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Erzincan ve Iğdır'da yağmur, Erzurum, Kars, Ağrı ve Ardahan'da ise karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.

6 ilde karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olacak

Gün içinde en yüksek sıcaklık Iğdır'da 13, Erzincan'da 6, Ağrı ve Kars'ta 3, Erzurum'da 2, Ardahan'da ise 1 derece olarak görülüyor.

Bölgede kuvvetli buzlanma, don, sis ve pus ile dik ve eğimli alanlardaki çığ tehlikesine karşı vatandaşların ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER