HaberlerEğitimMalatya'da uzaktan eğitime destek için tablet dağıtımı devam ediyor

Malatya'da uzaktan eğitime destek için tablet dağıtımı devam ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, Yazıhan ilçesindeki köy okullarını ve öğrencileri evlerinde ziyaret ederek tablet dağıttı.

Malatya'da uzaktan eğitime destek için tablet dağıtımı devam ediyor

Yazıhan ilçesine yapılan ziyarete, İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay'ı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadun Kılınç ve Okul İdarecileri karşıladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadun Kılınç'tan ilçedeki eğitim faaliyetleri ve öğrencilerin durumu hakkında bilgi alan İl Müdürü Kanbay, Sürür Abdurrahman Serttaş İlkokulu, Tecirli İlkokulu, Hamidiye İlkokulu, Şehit Yunus Kıroğlan ilkokullarına giderek öğrencileri sınıflarında ziyaret etti.

Öğrenci ve öğretmenler ile yakından ilgilenerek öğrencilere tavsiyelerde bulunan Kanbay, köy okullarında öğrencileri ziyaret ettikten sonra, dezavantajlı bölgelerdeki öğrencilerin evlerine misafir oldu. Öğrenci ve aileleriyle bir süre sohbet eden Kanbay, daha sonra öğrencilere tabletlerini dağıttı.

Öğrenciler ve veliler, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getirerek İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay'a teşekkür ettiler.

İLGİLİ HABERLER

YKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler sınavı değerlendirdiYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler soruları zor süreyi az bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduYKS'ye giren öğrenciler sınav sorularını geçen seneye göre kolay bulduÖğrencilerin YKS heyecanı başladıÖğrencilerin YKS heyecanı başladıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldıBatman’da beşinci sınıf öğrencileri için proje hafızlık okulu açıldı
SIRADAKİ HABER